Договори з населенням Бурштинська ТЕС

До уваги споживачів!

Інформуємо про набрання чинності Закону України від 3 грудня 2020 року N 1060-IX«Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», яким внесені зміни у Закон України “Про житлово-комунальні послуги”.

На нашому сайті вже розміщено індивідуальні публічні договори з населенням про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за наступними посиланнями:

Згідно рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради №95 від 24.06.21 з 01.10.2021 року вводяться в дію тарифи ВП «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» на комунальні послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води. Відповідно, із вказаної дати будуть вважатися укладеними індивідуальні публічні договори з населенням. Однак, якщо споживачі багатоквартирного будинку матимуть намір обрати іншу модель договірних відносин, наприклад, колективний договір про надання комунальних послуг, то такі споживачі у будь-який час можуть надати до ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС протокол загальних зборів про вибір іншої ніж публічний договір моделі та переукласти відповідні договори


Дата розміщення на сайті 12.07.2021

sticky text

sticky button