Споживачам Бурштинська ТЕС

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Інформуємо про набрання чинності Закону України від 3 грудня 2020 року N 1060-IX«Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», яким внесені зміни у Закон України “Про житлово-комунальні послуги”.

Далі розміщені Індивідуальні публічні договори з населенням про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Ознайомитись із формами вказаних індивідуальних договорів можливо за наступними додатками:

Ці договори будуть вважатися укладеними через 30 днів після розміщення на даному сайті і поширюються на індивідуальних споживачів. Однак, якщо споживачі багатоквартирного будинку матимуть намір обрати іншу модель договірних відносин, наприклад, колективний договір про надання комунальних послуг, то такі споживачі у будь-який час можуть надати до ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС протокол загальних зборів про вибір іншої ніж публічний договір моделі та переукласти відповідні договори.

Дата розміщення на сайті 01.09.2021р.

 

Порядок надання и нарахування субсидій/пільг населенню:

субсидії:

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р № 409 (із змінами, внесеними з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Із змінами,внесеними з постановами КМУ №114 від 21.02.2018р,№329 від 27.04.2018р  до постанови №848 від 21.10.1995р.

пільги:

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р №409 (із змінами,  внесеними  з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Постанова КМУ від 04.06.2015р №389

Пільги надаються  згідно Законів України (в межах встановленних норм )

   Згідно із Законом України«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

надаються: 

   Згідно із Законом України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». Реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами надається 50% знижка з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання.

 Згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни»: надається 25%  знижка для пільговика з оплати комунальних послуг (пільга не поширюється на членів сімей).

Згідно із Законом України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист»:50% знижка: ветеранам військової служби; вдовам (вдівцям) ветеранів військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; вдовам (вдівцям) ветеранів органів внутрішніх справ;

 Згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист  військовослужбовців та членів їх сімей»надається 50% знижка батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; дружинам (чоловікам) військовослужбовців, які пропали безвісти.

Згідно з Законом України«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»надається 50% знижка громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС 1 та 2 категорій; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

На даний час відділом соціального захисту населення Бурштинської міської ради компенсуються наступні пільги:

 

Надання житлових субсидій

Пільги окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї  у 2018 році

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАВА СПОЖИВАЧІВ:

Інформація щодо місця та порядку надання інформації

Вид інформації

Порядок надання інформації

Інформація про тарифи

 Веб-сторінка підприємства

Інформаційний стенд  ДТЕК  БУРШТИНСЬКОЇ ТЕС

м. Бурштин,

вул. Січових Стрільців, 20

Фахівці відділу реалізації теплової енергії та послуг в робочі дні з 08-00 по 17-00 год, обідня перерва з 12.00-12.48 год

Платіжний документ на оплату для населення.

Інформація про субсидії

 http://teplo.gov.ua/#subsidii

Інформація щодо нарахування, укладення угоди та інших питань

Фахівці відділу реалізації теплової енергії та послуг в робочі дні з 08-00 по 17-00 год, обідня перерва з 12.00-12.48 год

м. Бурштин,

вул. Січових Стрільців, 20

sticky text

sticky button