Споживачам Добротвірська ТЕС

Пільги окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї  у 2018 році

Порядок надання субсидій

ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ / ПІЛЬГ НАСЕЛЕННЮ

Інформація про субсидії http://teplo.gov.ua/#subsidii

Згідно  запитів від УПТСЗН(відділу субсидій)  бухгалтерія  відділу реалізації  надає довідки, в яких зазначається  кількість людей, на яких  проводяться  нарахування за комунальні  послуги  по даній адресі , опалювальна  площа, вартість послуг   в  межах соціальних  норм  та  наявність заборгованості.  В кінці звітного  місяця відділ субсидій надає бухгалтерії відділу реалізації  суми нарахованих субсидій  по населенню  на  паперових  і  електронних  носіях.

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р № 409 (із змінами, внесеними з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Із змінами,внесеними з постановами КМУ № 114 від 21.02.2018р, № 329 від 27.04.2018р., № 841 від 17.10.2018р. до постанови № 848 від 21.10.1995р.

пільги:

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р №409 (із змінами,  внесеними  з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Постанова КМУ від 04.06.2015р №389

Пільги надаються  згідно Законів України (в межах встановленних норм )

   Згідно із Законом України«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

надаються: 

   Згідно із Законом України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». Реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами надається 50% знижка з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання.

 Згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни»: надається 25%  знижка для пільговика з оплати комунальних послуг (пільга не поширюється на членів сімей).

Згідно із Законом України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист»:50% знижка: ветеранам військової служби; вдовам (вдівцям) ветеранів військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; вдовам (вдівцям) ветеранів органів внутрішніх справ;

 Згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист  військовослужбовців та членів їх сімей»надається 50% знижка батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; дружинам (чоловікам) військовослужбовців, які пропали безвісти.

Згідно з Законом України«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»надається 50% знижка громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС 1 та 2 категорій; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

Згідно з Законом України «Про охорону дитинства»: пільги з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання   50% знижка - багатодітним сім’ям.

ІНФОРМАЦІЯ прО ПРАВА СПОЖИВАЧІВ:

Інформація щодо місця та порядку надання інформації

Вид інформації Порядок надання інформації
Інформація про тарифи  Веб-сторінка підприємства

Інформаційний стенд  ДТЕК  Добротвірська ТЕС

(смт.Добротвір, вул. Промислова, 12); 

Платіжний документ на оплату для населення
Інформація про субсидії  http://teplo.gov.ua/#subsidii
Перелік, вартість і умови надання надання комунальних послуг

Спеціаліст відділу реалізації теплової енергії та послуг в робочі дні з 08-00 до 17-00

Телефон 37-3-18, 37-2-99, 37-4-13 

sticky text

sticky button