Споживачам Ладижинська ТЕС

До уваги споживачів!

Інформуємо про набрання чинності Закону України від 3 грудня 2020 року N 1060-IX«Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», яким внесені зміни у Закон України “Про житлово-комунальні послуги”.

Далі розміщені Індивідуальні договори з населенням про надання послуг з постачання теплової енергії, з постачання гарячої води , з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Ознайомитись із формами вказаних індивідуальних договорів можливо за наступними додатками:

Додаток 1 – Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Додаток 2 – з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Додаток 3- з індивідуальним Споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії

Додаток 4- Договір з індивідуальним Споживачем про надання послуги з постачання гарячої води

Ці договори будуть вважатися укладеними через 30 днів після розміщення на даному сайті і поширюються на індивідуальних споживачів. Однак, якщо споживачі багатоквартирного будинку матимуть намір обрати іншу модель договірних відносин, наприклад, колективний договір про надання комунальних послуг, то такі споживачі у будь-який час можуть надати до ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС протокол загальних зборів про вибір іншої ніж публічний договір моделі та переукласти відповідні договори.

Дата розміщення на сайті 30.06.2021р.

 

ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води

ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) 

ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії

ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ / ПІЛЬГ НАСЕЛЕННЮ

Інформація про субсидії http://teplo.gov.ua/#subsidii

Згідно  запитів від УПТСЗН(відділу субсидій)  бухгалтерія  відділу реалізації  надає довідки, в яких зазначається  кількість людей, на яких  проводяться  нарахування за комунальні  послуги  по даній адресі , опалювальна  площа, вартість послуг   в  межах соціальних  норм  та  наявність заборгованості.

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р № 409 (із змінами, внесеними з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Із змінами,внесеними з постановами КМУ № 114 від 21.02.2018р, № 329 від 27.04.2018р., № 841 від 17.10.2018р. до постанови № 848 від 21.10.1995р.

Пільги:

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р №409 (із змінами,  внесеними  з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Постанова КМУ № 1176 від 27.12.2018

Постанова КМУ від 04.06.2015р №389

Пільги надаються  згідно Законів України (в межах встановленних норм )

   Згідно із Законом України«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

надаються: 

   Згідно із Законом України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». Реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами надається 50% знижка з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання.

 Згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни»: надається 25%  знижка для пільговика з оплати комунальних послуг (пільга не поширюється на членів сімей).

Згідно із Законом України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист»:50% знижка: ветеранам військової служби; вдовам (вдівцям) ветеранів військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; вдовам (вдівцям) ветеранів органів внутрішніх справ;

 Згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист  військовослужбовців та членів їх сімей»надається 50% знижка батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; дружинам (чоловікам) військовослужбовців, які пропали безвісти.

Згідно з Законом України«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»надається 50% знижка громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС 1 та 2 категорій; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

Згідно з Законом України «Про охорону дитинства»: пільги з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання   50% знижка - багатодітним сім’ям.

 

Перелік, вартість та умови надання додаткових послуг (при наявності):

У  зв’язку з відсутністю  потужностей  теплової  мережі , що виходить зі станції на місто, послуги  на підключення  нових  споживачів  теплової  енергії  не  проводяться. У разі вивільнення теплового навантаження, (за умови відмови споживача від надання послуг теплопостачання) видаються технічні умови на підключення до тепломережі.

 

Інформація про права споживачів:

1. Закон України " Про теплопостачання" від   02.06.2005 № 2633-IV

2. Постанова Кабінету Міністрів України   "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення"    від 21 липня 2005 р. № 630 

3. ЗАКОН УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII

4. ЗАКОН УКРАЇНИ "Про житлово-комунальні послуги"

5. Постанова  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил користування  тепловою енергією» від 3 жовтня 2007 р. N 1198

6. ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МІСЦЯ ТА ПОРЯДКУ НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Вид информации Порядок предоставления информации
Информацию о тарифах на транспортировку тепла Сайт Ладижинської міської ради. 
Сайт Lada.FM .
Газета «Нове місто» .
Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Платежный документ на оплату для населения.
Перечень, стоимость и условия предоставления сопутствующих дополнительных услуг Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Специалист  ОРТЭиУ  в рабочие дни с 08-00 до 16-00, согласно телефонному номеру и адресу, указанным в разделе «Контакты» веб-сайта предприятия
  Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Порядок предоставления и начисление субсидий/льгот населению

Специалист  ОРТЭиУ  в рабочие дни с 08-00 до 16-00

Інформація про субсидії http://teplo.gov.ua/#subsidii

  согласно телефонному номеру и адресу, указанным в разделе «Контакты» веб-сайта предприятия
Инвестдеятельность

http://www.ladrada.gov.ua/проекти,-які-втілюються-в-життя/5038-інвестиційна-програма-у-сфері-теплопостачання-на-2017-рік.html

sticky text

sticky button