Споживачам Ладижинська ТЕС

ОГОЛОШЕННЯ

З 01.12.2021 року вводиться в дію плата за абонентське обслуговування за послугою з постачання теплової енергії, що надається споживачам ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за індивідуальними договорами про надання послуг з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів у наступних розмірах:


Підстава:
1. Закон України «Про житлово-комунальні послуги»,
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг» із змінами і доповненнями, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 928,
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2021 № 1022, що набрали чинності 01.10.2021 року;
4. Наказ ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» від 30.11.2021 № 749 - од.

Розрахунок плати за абонентське обслуговування за послугою з постачання теплової енергії, послугою з постачання гарячої води, що надається споживачам ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за індивідуальними договорами про надання послуг з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів додається.

До уваги споживачів!

Інформуємо про набрання чинності Закону України від 3 грудня 2020 року N 1060-IX«Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», яким внесені зміни у Закон України “Про житлово-комунальні послуги”.

Далі розміщені Індивідуальні договори з населенням про надання послуг з постачання теплової енергії, з постачання гарячої води , з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Ознайомитись із формами вказаних індивідуальних договорів можливо за наступними додатками:

Додаток 1 – Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Додаток 2 – Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Додаток 3 - Договір з індивідуальним Споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії

Додаток 4 - Договір з індивідуальним Споживачем про надання послуги з постачання гарячої води

Ці договори будуть вважатися укладеними через 30 днів після розміщення на даному сайті і поширюються на індивідуальних споживачів. Однак, якщо споживачі багатоквартирного будинку матимуть намір обрати іншу модель договірних відносин, наприклад, колективний договір про надання комунальних послуг, то такі споживачі у будь-який час можуть надати до ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС протокол загальних зборів про вибір іншої ніж публічний договір моделі та переукласти відповідні договори.

Дата розміщення на сайті 30.06.2021р.

ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ / ПІЛЬГ НАСЕЛЕННЮ

Інформація про субсидії http://teplo.gov.ua/#subsidii

Згідно  запитів від УПТСЗН(відділу субсидій)  бухгалтерія  відділу реалізації  надає довідки, в яких зазначається  кількість людей, на яких  проводяться  нарахування за комунальні  послуги  по даній адресі , опалювальна  площа, вартість послуг   в  межах соціальних  норм  та  наявність заборгованості.

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р № 409 (із змінами, внесеними з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Із змінами,внесеними з постановами КМУ № 114 від 21.02.2018р, № 329 від 27.04.2018р., № 841 від 17.10.2018р. до постанови № 848 від 21.10.1995р.

Пільги:

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р №409 (із змінами,  внесеними  з Постановою КМ №842 від 28.10.2015р).

Постанова КМУ № 1176 від 27.12.2018

Постанова КМУ від 04.06.2015р №389

Пільги надаються  згідно Законів України (в межах встановленних норм )

   Згідно із Законом України«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

надаються: 

   Згідно із Законом України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». Реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами надається 50% знижка з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання.

 Згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни»: надається 25%  знижка для пільговика з оплати комунальних послуг (пільга не поширюється на членів сімей).

Згідно із Законом України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист»:50% знижка: ветеранам військової служби; вдовам (вдівцям) ветеранів військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; вдовам (вдівцям) ветеранів органів внутрішніх справ;

 Згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист  військовослужбовців та членів їх сімей»надається 50% знижка батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; дружинам (чоловікам) військовослужбовців, які пропали безвісти.

Згідно з Законом України«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»надається 50% знижка громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС 1 та 2 категорій; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

Згідно з Законом України «Про охорону дитинства»: пільги з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання   50% знижка - багатодітним сім’ям.

 

Перелік, вартість та умови надання додаткових послуг (при наявності):

У  зв’язку з відсутністю  потужностей  теплової  мережі , що виходить зі станції на місто, послуги  на підключення  нових  споживачів  теплової  енергії  не  проводяться. У разі вивільнення теплового навантаження, (за умови відмови споживача від надання послуг теплопостачання) видаються технічні умови на підключення до тепломережі.

 

Інформація про права споживачів:

1. Закон України " Про теплопостачання" від   02.06.2005 № 2633-IV

2. Постанова Кабінету Міністрів України   "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення"    від 21 липня 2005 р. № 630 

3. ЗАКОН УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII

4. ЗАКОН УКРАЇНИ "Про житлово-комунальні послуги"

5. Постанова  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил користування  тепловою енергією» від 3 жовтня 2007 р. N 1198

6. ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МІСЦЯ ТА ПОРЯДКУ НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Вид информации Порядок предоставления информации
Информацию о тарифах на транспортировку тепла Сайт Ладижинської міської ради. 
Сайт Lada.FM .
Газета «Нове місто» .
Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Платежный документ на оплату для населения.
Перечень, стоимость и условия предоставления сопутствующих дополнительных услуг Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Специалист  ОРТЭиУ  в рабочие дни с 08-00 до 16-00, согласно телефонному номеру и адресу, указанным в разделе «Контакты» веб-сайта предприятия
  Информационный стенд в абонотделе  ОРТЭиУ  ДТЭК ЛАДЫЖИНСКАЯ ТЭС (г. Ладыжин, ул. Процишина, 12);
Порядок предоставления и начисление субсидий/льгот населению

Специалист  ОРТЭиУ  в рабочие дни с 08-00 до 16-00

Інформація про субсидії http://teplo.gov.ua/#subsidii

  согласно телефонному номеру и адресу, указанным в разделе «Контакты» веб-сайта предприятия
Инвестдеятельность

http://www.ladrada.gov.ua/проекти,-які-втілюються-в-життя/5038-інвестиційна-програма-у-сфері-теплопостачання-на-2017-рік.html

 

sticky text

sticky button